Jana
Válková

JanaValkova
Co trénuji
Fitness, Skupinové tréninky
Trénuje již
13 let
Individuální trénink
250 Kč
Skupinový trénink
od 80 Kč

O mně

Jsem odborně proškolený trénér Fitness a jako trenérka působím od roku 2007, kdy jsem absolvovala svůj první akreditovaný trenérský kurz v Praze .Sestavuji a dohlížím na tréninky z oblasti redukce váhy a tvarovaní těla, dále mám certifikované znalosti se zaměřením na zdravotní cvičení a cvičení pro ženy po porodu. Při cvičení zohledňuji zdravotní stav a případné fyzické disbalance klienta.
V oblasti fitness se formou kurzů a seminářů stále vzdělávám a snažím se tak své nově nabyté zkušenosti předat při cvičení svým klientům a tak se snažit nabízet co nejkvalitnější služby.
Od roku 2016 se věnuji závodně silovému trojboji v federaci IPF v divizi RAW, kde jsem se účastnila několika závodů .Největším úspěchem je účast na MČR v klasickém silovém trojboji ,kdy v r.2018, jsem obsadila třetí místo..
Vzhledem k tomu, že zdravá strava je základem úspěchu, sestavím Vám k individuálnímu tréninku jídelníček , jehož cílem je, Vás natrvalo dovést k zdravému stylu života. ( Žádné diety nebo hladovění jen vyvážená strava) Zároveň poskytnu jednorázové poradenství ve výživě a nabídnu plno zdravých, chutných a rychlých receptů.Vše po domluvě.

Úspěchy

3.misto
3. Místo
MČR RAW silový trojboj 2018

Certifikáty

certifikat certifikat certifikat certifikat certifikat certifikat certifikat
Instagram

valhalla_dc

#valhalladc #worthyathletes
© 2021 Sportcentrum Valhalla, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena.
Stroje vyrobeny od