Daniel
Svoboda

Daniela Rudovska
Co trénuji
Fitness
Trénuje již
4 roky
Individuální trénink
200 Kč

O mně

Jmenuji se Daniel Svoboda s cvičením v posilovně jsem začal v roce 2002. Už od mala jsem měl větší vztah ke sportu a tak jsem se přes fotbalové hřiště, pingpongový stůl, kimono a další dostal až do posilovny. Kde mě bavilo posouvat své silové možnosti, pozorovat jak se tělo pomaličku mění ale také atmosféra a nový přátelé. Fitness mi otevřelo nové možnosti, dodalo daleko víc sebevědomí a naučilo trpělivosti, disciplíně a dotáhnout věci do konce.
Dani Dani
Postupem času se ze sportu stal životní styl, který mi přináší jen samé benefity a jsem moc rád, že jsem se vydal touto cestou. Své úsilí jsem chtěl nějakým způsobem zužitkovat a tak jsem začal závodit v kulturistice. Pod vedením skvělého reprezentačního trenéra, který mi předal plno zkušenosti a rad jak své tělo vnímat a dostat ze sebe to nejlepší. Soutěžil jsem na tuzemských pohárových soutěži v kategorii klasická kulturistika. Získal jsem jedno absolutní vítězství a dvakrát druhé místo.
Dani Dani
Rad využiji všechny své zkušenosti, které jsem sám na sobě získal. A budu se snažit společně s tebou dosáhnout nejlepších úspěchů i u tebe. 80% úspěchu je začít a tak se neboj a pojď do toho.

Úspěchy

1.misto
1. místo
MČR - Men's physique
1.misto
1. místo
Mistrovství Čech - Men's Physique
1.misto
1. místo
Mistrovství Moravy - Men's Physique
1.misto
Absolutní mistr
Men's Physique mistrovství Čech
Instagram

valhalla_dc

#valhalladc #worthyathletes
© 2021 Sportcentrum Valhalla, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena.
Stroje vyrobeny od