Martin
Horák

Martin Horák
Co trénuji
Bodybuilding, Kondiční cvičení
Trénuje již
4 roky
Individuální trénink
200 Kč

O mně

Ahoj ve spolek! Jmenuji se Martin Horák a jsem závodník v Men's Physique za nadaci IFBB. Sport hrál v mém životě vždy prim, ať šlo o atletiku, nebo fotbal a stále je mým nezbytným společníkem, beru ho jako nezbytnou součást zdravého životního stylu. Svět posiloven mi byl vždy doplňkem při jiných sportech, které pro mě znamenali mnohé. Nakonec se mi fitness stal číslem jedna.
Martin
V předešlých letech jsem se zúčastnil tuzemských pohárových soutěží v kategorii Men's Physique, kde se mi poměrně dařilo. Účast na Mistrovství České republiky pro mě skončila vítězstvím a díky tomu jsem se účastnil i Mistrovství světa.
Z pohledu trenéra jsem schopen vnímat každý detail vaší techniky, pracovat s vámi na slabinách a v mnoha případech také pomoci od bolesti pohybového aparátu, ať už správnou technikou, nebo také nastavením správných cviků a tréninkového objemu.
Martin Martin
Pokud za mnou přijdete, tak vám rád pomůžu a předám veškeré zkušenosti ze světa fitness a i závodění. Nebojte se, ukážeme si jak se zvedají činky, pracuje na strojích a nebo třeba pózuje pro závodní pódia. Je to legrace!

Úspěchy

1.misto
1. místo
MČR - Men's physique
1.misto
1. místo
Mistrovství Čech - Men's Physique
1.misto
1. místo
Mistrovství Moravy - Men's Physique
1.misto
Absolutní mistr
Men's Physique mistrovství Čech
Instagram

valhalla_dc

#valhalladc #worthyathletes
© 2021 Sportcentrum Valhalla, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena.
Stroje vyrobeny od